Quantcast

Folklórne svadobné šaty s bavlnenou vintage čipkou

12 hodnotení
  • čipkový živôtik s lodičkovým výstrihom 
  • starodávna bavlnená čipka
  • sukňa lemovaná bordúrou
  • pás je zvýraznený folklórnou stuhou
    (možné vymeniť za farebný saténový opasok)
Veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€443,60 €479,60 od €443,60

Precestovala veľa krajín, ale tú svoju rodnú navždy milovala najviac. Kdekoľvek na svete bola, nikdy nezaprela svoju materskú hrudu. Nezaprela ju ani dnes, keď stála pred svojím pravým. Prekrásna kvetinová čipka ukazovala všetkým naše lúky a polia. Jemné lemovanie čipky znázornili naše hory a lesy. Pestrofarebná stuha s folklórnym vzorom všetkým dokázala rozmanitosť našej krajiny. Bola šťastná, že je doma, aj keď kufor už mala zbalený na ďalšiu cestu – tento krát svadobnú.

Šaty sú fotené so spodničkou, ktorá nie je súčasťou šiat, k dokúpeniu ju nájdete v kategórii Doplnky - spodničky.

Svadobné šaty šijeme len na zákazku. 

Materiál

Šaty sú ušité z pevnejšieho matného svadobného saténu, ktorý krásne drží tvar a nekrčí sa. Vrchná vrstva je zo starodávnej bavlnenej krajky. Šaty šijú české vyučené krajčírky. Zloženie materiálu: podšívka 100% polyester, krajka 50% bavlna + 50% polyester.

Údržba šiat

Šaty je možné prať ručne. Žehliť ich môžete na strednej teplote. Krajku je možné žehliť na najnižšej teplote cez mokrú handričku

Termín dodania

5-8 týždňov od prijatia zálohy za šaty. Termín je ovplyvnený množstvom aktuálne prijatých objednávok. Pokiaľ šaty potrebujete urgentne, neváhajte nám napísať a my urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám šaty dodali včas.